به دنبال یک پیشنهاد ویژه هستید؟

ما بهترین پیشنهاد را برای شما داریم!

image

با کمترین هزینه، بهترین امکانات را در اختیار خواهید داشت.

تلاش مجموعه محافظان دیتا، همیشه بر آن بوده که بر اساس نیاز سنجی اولیه، شرکتها و موسسات را در راستای رسیدن به شبکه منظم، دقیق و همیشه پایدار یاری دهد.


مانیتورینگ شبکه

Network Monitoring در لفظ فارسی به معنای پایش شبکه می باشد و امروزه این فرآیند یکی از مهمترین فعالیت های حساس یک تیم فناوری اطلاعات در یک سازمان محسوب می شود که به تنهایی می تواند باعث بالا رفتن کارایی سرویس ها و پرسنل ، صرفه جویی در هزینه های سازمان و آرامش بخشیدن به مدیران شبکه شود.

نصب سرویس های مایکروسافت

مجموعه محافظان دیتا بنا به درخواست مشتری و محاسبه سرویس های موجود و موردنیاز و سرویس های درخواستی، بهترین و به روزترین سرویس ها را پیاده سازی و اجرا میکند که این سرویس ها شامل نصب و ارتقا سیستم عامل کلاینت و سرور ، سرویس های ویندوزی مایکروسافت و …. میباشد

پشتیبانی شبکه

پیشگیری از بروز مشکلات در شبکه مهم می باشد اما در نهایت امکان بروز مشکل در شبکه وجود دارد مانند خرابی سخت افزاری سرورها، خرابی هارد دیسک، حذف عمدی یا سهوی فایل ها از فایل سرور. به همین جهت پشتیبانی شبکه امری مهمی است.


ما از مشاوره تا اجرای نهایی، در کنار شما هستیم!

چرا محافظان دیتا را انتخاب میکنید؟

مجموعه محافظان دیتا از مشاوره، طراحی، پیاده سازی و اجرا و همچنین پشتیبانی شبکه در کنار شما خواهد بود. با تکیه به دانش فنی و تجربه کافی در زمینه پیاده سازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری به شما این اطمینان را می دهیم که در روند کار خود با مشکلات کمتری مواجه می شوید. چون ما در سریعترین زمان ممکن بهترین راه حل را برای مشکلات شما ارائه می دهیم.


تجهیزات پسیو شبکه

به‌طورکلی به‌تمامی تجهیزاتی که عملکرد آن‌ها بدون نیاز به جریان برق باشد تجهیزات پسیو گفته می‌شود مانند: کابل، کیستون، سوکت، داکت، رک...

تجهیزات اکتیو شبکه

به تجهیزاتی که نیاز به جریان الکتریکی برق‌دارند نظیر سوئیچ، روتر، سرور و … تجهیزات اکتیو شبکه می‌گویند.

نصب اکتیو دایرکتوری

برای در دست گرفتن کنترل و اداره شبکه، به یک مرکز کنترل نیاز هست که این کار را در شبکه اکتیو دایرکتوری انجام میدهد.

نصب سوئیچ و روتر cisco

یکی از پایدارترین ارتباطات شبکه ایی را روترها و سوئیچ های سیسکو تأمین میکنند. بکار گیری این تجهیزات، به بی نقص بودن شبکه شما کمک شایانی میکند.

ذخیره اطلاعات

نگهداری و ذخیره اطلاعات در شبکه از امور مهم بشمار می رود. ما طرح ها و ایده های مهم در این زمینه داریم.

ارتباطات رادیویی

ارتباط بین شعب، کارخانه و دفتر از جمله قسمتهای مهم در شبکه هستند. ما نگاه ویژه ایی به این قضیه داریم و راه حل های متفاوتی برای این ارتباطات پیشنهاد میکنیم!

سرویس Voip

با پیشرفت تکنولوژی، دیگر عجیب نیست که شما در یک سفر خارجی باشید و با شماره داخلی شرکت خود صحبت کنید!!! 

به روز رسانی

همه نرم افزارهای تحت شبکه و stand alone شما را به روز نگه میداریم. پشتیبانی با خدمات ویژه در تخصص ماست.