محافظان دیتا

بیگانگان می‌توانند ما را به ذغال تبدیل کنند!

بیگانگان می‌توانند ما را به ذغال تبدیل کنند!

یکی از نمایندگان کنگره در ایالت تنسی آمریکا که در حال بررسی یوفوها است، ادعا کرده که به نظر می‌رسد این سازه‌ها در تضاد با فیزیک به آن صورتی که ما می‌شناسیم، قرار دارند.

«تیم بورشت»(Tim Burchett)، نماینده حزب جمهوری‌خواه معتقد است شکی نیست که اشیای موجود در آسمان متعلق به زمین ما نیستند، توانایی حرکت زیر آب را دارند و هرگز دنباله‌های گرمایی را پشت سر خود به جا نمی‌گذارند.

بورشت که عضو کمیته نظارت بر مجلس نمایندگان است و بر جلسات پیرامون یوفوها نظارت می‌کند، گفت که فیلم‌های طبقه‌بندی‌شده هنوز برای عموم منتشر نشده‌اند.

وی افزود: ما از سال ۱۹۴۷ با پوشش‌های دولتی سر و کار داشته‌ایم که احتمالا از حدود سال ۱۸۹۷ و به دنبال حادثه سقوط یوفو در شهر آرورا ایالت تگزاس پدید آمده‌اند.


بیشتر بخوانید:

ماجرای پرواز ۹۱۴ فاش شد! حقیقت سفر در زمان چه بود؟
بزرگترین سیاره منظومه شمسی و حقایقی عجیب!
آیا آدم فضایی وجود دارد؟ پاسخ علمی و دینی


بورشت ادامه داد: این فضاپیماهای فرازمینی می‌توانند سال‌های نوری را بپیمایند یا با سرعتی حرکت کنند که فیزیک را به چالش می‌کشد.
او در ادامه توضیح داد که اگر این موجودات ماورایی دارای فناوری ورای آنچه ما روی زمین می‌شناسیم باشند، می‌توانند ما را به یک قالب ذغال چوب تبدیل کنند.

این نماینده کنگره ادامه داد: ما در حد آنها نیستیم و آنطور که می‌خواستیم نتوانسته‌ایم حریف آنها شویم. به همین دلیل است که فکر نمی‌کنم آنها برای ما تهدید باشند؛ وگرنه قبلا به تهدید تبدیل می‌شدند.

بورشت معتقد است که پنهان‌کاری به نفوذ قدرت، فساد و پول منتهی می‌شود.

به نظر می‌رسد این ادعا در برابر اظهارات اخیر پنتاگون که در این ماه اعلام کرد آمریکا یک برنامه فوق محرمانه بازیابی بشقاب‌پرنده را طی دهه‌ها اجرا کرده، اشتباه است.

«مارکو روبیو»(Marco Rubio) سناتور فلوریدا اخیرا فاش کرد که چندین مقام دولتی بلندپایه دارای مجوزهای امنیتی سطح بالا با او تماس گرفته و گفته‌اند که از برنامه‌های مربوط به بشقاب‌پرنده‌ها، اطلاعات دست اول دارند.منبع

سئو سایت

0 0 رای ها
امتیاز شما به این پست
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها